פרופיל אלומיניום

מהם הפרופילים?

פרופילים הינם יחידות מתכת המאפשרות לנו ליצור מבנים שונים בעזרתן 

פרופיל הינו השם הכללי הניתן לצורות היוצרים כיום ממתכות שונות בכדי להתאים אותן לצרכינו. כך למשל מטוס מורכב ממספר רב ביותר של פרופילים של מתכות שונות, אשר משתלבים יחד לשם יצירת המטוס השלם. כיום ניתן למצוא פרופילים של מתכות רבות המשמשות למגוון רחב ביותר של פעולות, כאשר בין המתכות הנפוצות ביותר לשימוש ניתן למצוא כמובן את האלומיניום- המספק לנו פרופילים רבים.

אז מה חשוב לדעת על פרופיל אלומיניום?

  • מה הם היתרונות שלו: לפרופיל אלומיניום יתרונות רבים. ראשית, מדובר במתכת בעלת צפיפות נמוכה ביותר ולכן היא גם קלה מאוד. משקלה הקל מאפשר לעשות בה שימוש במגוון רחב של מוצרים אשר נרצה להפחית את משקלם. שנית, אלומיניום הינו מתכת אשר קלה ביותר לעיבוד, כך שנוח ופשוט ליצור ממנה כל דבר שנרצה. לבסוף, פרופיל אלומיניום הינו פרופיל עמיד ביותר לאורך זמן, בייחוד בפני נזקי מזג אוויר כגון נזקי רטיבות וקורוזיה- דבר ההופך אותו לפרופיל המועדף לשימוש בכל הנוגע לעבודות בית.
  • למה הוא משמש: פרופיל אלומיניום משמש כיום למטרות רבות. המטרה הרלוונטית ביותר עבורנו בין כל עבודות האלומוניום הינה כמובן לשם עיצוב ובנייה. מנצר את רמי בע"מ עושים שימוש בפרופילי אלומיניום מהאיכות הטובה ביותר לשם עיצוב ובנייה, ומאפשרים ליהנות מהאיכות והיתרונות הרבים של פרופילים מסוג זה במטבח, בחלונות, במעקים ועוד. הפרופיל משמש אותנו כיום גם בתעשייה – הן לשם הקמת מפעלים והן לשם ייצור מוצרים שונים.

פרופיל אלומיניום

  • שילוב עם מתכות אחרות: אמנם לפרופיל אלומיניום יתרונות רבים, אולם מדובר במתכת רכה למדי, ולכן בכדי להפוך אותה לקשה יש לשלבה עם חומרים נוספים. סגסוגת של אלומיניום ואבץ או נחושת הינה חזקה ביותר, ושומרת עדיין על העמידות והיתרונות הנוספים של אלומיניום, ולכן כיום כאשר צריך לעשות שימוש בפרופיל אלומיניום יציב משלבים אותו עם אחת מן המתכות. שילוב זה נפוץ יותר בתעשייה, אולם כיום אנו רואים שימוש הולך וגובר בו גם בשוק הפרטי- למשל לשם ייצור שערים לבית.
  • כיצד הוא מיוצר: פרופיל אלומיניום מיוצר בהתאם לצורך שלנו. הפרופילים השונים הינם בעלי צורות וזוויות שונות, כאשר העיצוב מתוכנן כך שניתן יהיה לחבר בין החלקים השונים לשם קבלת המראה הסופי. חלונות אלומיניום למשל מורכבים ממספר של פרופילים אשר מחוברים יחד לשם יצירת החלון. שיטת עבודה זו מאפשרת לנו דיוק רב בעיצוב, שילוב בין חומרים שונים וכן הגעה לתוצאה עמידה וטובה יותר.
  • אל מי לפנות: בכדי ליהנות מהיתרונות הרבים של פרופיל אלומיניום, יש לפנות לחברה מומחית כגון מנצר את רמי בע"מ, אשר עושה שימוש בחומרים האיכותיים ביותר וכן יודעת כיצד לעבד אלומיניום בצורה הנכונה. חשוב לפנות לחברה מומחית בתחום היות וכיום נעשה שימוש נרחב בשוק באלומיניום מאיכות ירודה או אף בזיופים אשר מוצגים כאלומיניום ללקוחות תמימים. חשוב לזכור כי גם חברות מומחיות בתחום פרופילי אלומיניום לעיתים מתמחות בסגנון מסוים, ולכן כדאי לוודא כי מגוון השירותים המוצעים על ידי חברה מסוימת מתאים לנו ולצרכינו.

מנצר את רמי בע"מ מציעים לכם את השירות הטוב ביותר בכל הנוגע לפרופיל אלומיניום

אנו חברה המתמחה בעבודות אלומיניום, וביניהן ייצור פרופילי אלומיניום למגוון רחב של מטרות. שירותי החברה העומדים לרשותכם כוללים שירות ברמה הגבוהה ביותר על ידי צוות מומחים בתחום, שימוש בחומרים איכותיים לשם ביצוע העבודות וכן שירותי תיקון וסיוע במגוון רחב ביותר של תקלות והכל במחירים אטרקטיביים במיוחד.