לתיאום פגישת ייעוץ חינם התקשרו

02-6797660

חלונות אלומיניום

חלונות אלומיניום באיכות מנצחת

חלונות אלומיניום הינם זה מכבר הסטנדרט בבנייה בישראל, ולא בכדי. השימוש בפרופילי מתכת זו מניב חלונות איכותיים יותר, בעלי עמידות ארוכת טווח במיוחד נגד בלאי, פגעי מזג האוויר, רטיבות וקורוזיה, עם יכולת איטום גבוהה במיוחד. חשוב לא פחות – כל היתרונות הללו אינם באים על חשבון הצד האסתטי: עבודות אלומיניום מקצועיות זו אפשר ליצור מוצרים יפהפיים ומעוצבים, כולל חלונות בלגיים מהודרים, המספקים מענה גם למפתחים גדולים במיוחד, כמו גם לדרישות העיצוב העכשווי של האלף החדש.

מנצר את רמי בע"מ - כל האפשרויות פתוחות לרווחה

בין אם חלונות האלומיניום מיועדים למבנה לדיור, למוסד ציבורי או לעסק; בין אם אתם רוצים חלון זכוכית גבוה וגדול ממדים שיאפשר להאיר חדר מדרגות חשוך, פתרון לפתח מעניין בעל קשת או משחק מעודן ואלגנטי של חלוקה פנימית בפרופיל בלגי יוקרתי – לחברת מנצר את רמי בע"מ הפתרונות בשבילכם.

פרט לעיצוב המסגור ולזגגות, אנו עומדים לשירותכם גם במתן פתרונות נוספים לחלונות אלומיניום, ביניהם התאמת תריסי אלומיניום משלימים או תריסים ונציאניים מבית צלון, כמו גם רשתות גלילה נגד כניסת חרקים מבית Alma. בנוסף, אנו מתמחים בביצוע עבודות אלומיניום מיוחדות בתחום לעסקים ולמוסדות, כגון חלונות גג, סגירות חורף וכו'.

למה לבחור דווקא אותנו?

  • כי אנחנו עושים שימוש בחומרי גלם איכותיים ומתקדמים
  • כי אצלנו כל האפשרויות העיצוביות פתוחות ונשמח לעצב עבורכם את החלון שמתאים לכם
  • כי שנים ארוכות של ניסיון (משנת 1984) בהחלט עושות את ההבדל
  • כי אצלנו תקבלו מוצר איכותי, מחירים הוגנים, שירות מקצועי ואדיב ואחריות מלאה

אנחנו בחברת מנצר את רמי בע"מ עומדים לשירותכם ונשמח לעצב לכם את החלונות שיגשימו לכם חלום.

אזורי השירות שלנו

אנו נותנים שירות עבור חלונות אלומיניום בירושלים, במודיעין ובאזורים נרחבים אחרים בארץ. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר!