דלתות אלומיניום

השימוש באלומיניום גם בדלתות לעיצוב מפואר

דלתות אלומיניום הינן בין הדלתות הנפוצות ביותר לשימוש כיום, והן מחליפות לרוב את דלתות המתכת שהיו נפוצות עד לפני כמה שנים. השימוש בדלתות האלומיניום מגיעה יד ביד עם השימוש ההולך וגובר באלומיניום באופן כללי בעיצוב ביתי ובבנייה, וכיום ישנו מגוון רחב ביותר של דלתות מהן כל אחד יכול לבחור, כך שכל אחד יכול להתאים לביתו את המתאימה ביותר.

ישנם כמה דברים אשר כל אחד צריך לדעת על דלתות אלומיניום

  • לאן הן מתאימות: חשוב לציין כי דלתות אלומיניום אינן מתאימות רק לבתים פרטיים, אלא גם למשרדים, מפעלים תעשייתיים, שערים ועוד. כמו כן, במידה ואנו עוסקים בעיצוב ביתי- ניתן למצוא דלתות המתאימות לכניסה, לשימוש פנים ואף לחדרי שירותים וחדרי ביטחון. מגוון דלתות האלומיניום הקיימות כיום מאפשר לנו להתאים אותן כמעט לכל מקום ולכל צורך.
  • עמידות: אחד היתרונות המשמעותיים ביותר באלומיניום, בייחוד כאשר נעשה בו שימוש בדלתות, הינו עמידותו בפני נזקים שונים. אלומיניום עמיד ביותר לנזקי מזג אוויר- קורוזיה, חלודה, נזקי רטיבות, חשיפה ממושכת לשמש ועוד. עמידות זו הופכת אותו לאחד מהחומרים המועדפים לשימוש בעת ייצור דלתות, וזאת משום שרבות מן הדלתות חשופות לנזקים מסוג זה לאורך זמן, ולכן נרצה לעשות שימוש בחומרים עמידים עד כמה שניתן.
  • מגוון רחב של עיצובים: כיום ניתן למצוא מגוון רחב של דלתות אלומיניום בשלל עיצובים, אשר מאפשרים להתאים דלת שכזאת לכל סגנון עיצובי שנבחר. במנצר את רמי בע"מ תוכלו ליהנות ממגוון רחב של עיצובי דלתות מעוצבות, הנבדלים זה מזה בסגנון העיצוב, חומרים נוספים בהם נעשה שימוש (כגון זכוכית), צבעים רבים ומיוחדים ועוד.
  • התקנה: חשוב לדעת כיצד להתקין נכון דלתות אלומיניום בכדי ליהנות מהיתרונות הרבים שלהן ובכדי להבטיח שמירה על הדלת לאורך זמן. אנו חברה מומחית בתחום, אשר עוסקת שנים רבות בעבודות אלומיניום, ייצור, תיקון וכמובן גם התקנה, אשר מבוצעים על ידי מיטב המומחים בתחום.

מגוון רחב של גורמים משפיעים על מחיר דלתות אלומיניום, ולכן הטווח רחב ביותר

מחיר דלתות אלומיניום מושפע מגודל הדלת, העיצוב, סוג ההתקנה, התקנת אמצעים נוספים כגון מצלמה, מנעולים משוכללים ועוד. לאור האמור, המחיר יכול לנוע בין כמה מאות שקלים לכמה אלפים. במנצר את רמי בע"מ תוכלו למצוא מגוון רחב ביותר של מוצרי אלומיניום המתאימים לשלל צרכים ועיצובים, וכן מוצעות במחירים אטרקטיביים ביותר, כך שכל אחד יכול למצוא את מה שמתאים ביותר עבורו. כמו כן, החברה תעמיד לרשותכם את מיטב המומחים בתחום עבודות האלומיניום וכן עובדים מסורים ומקצועיים, אשר יסייעו לכם בכל שלב בתהליך- החל מבחירת העיצוב וכלה בהתקנה – אז צרו עמנו קשר עוד היום לפרטים נוספים!